VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI - Pružné upevnění / ložiska od 8/2012 do 8/2020, 1968 ccm, 105 kW, 143 hp, CRBB, CRVC, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 5Q0513353G |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0412331F |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Díly v seznamu | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| váha [g] | 436 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0511357Q |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| váha [g] | 227 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0511357F |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| váha [g] | 229 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | pevný hřídel |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 531430 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532865 |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
| Množství | 2 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2012 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2013 |
| Množství | 2 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2012 |
|---|---|
| Množství | 2 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,117 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0513353G, 5Q051335 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29264 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| pro OE číslo | 5Q0 412 303 C S1 |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 29264 |
| Konstrukční rok do | 07/2016 |
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,335 kg |
Dostupnost