FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 (199AXH1A) - Pružné upevnění / ložiska od 7/2009 do 2/2012, 1368 ccm, 55 kW, 75 hp, 199 A7.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | SMA0166 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | SMA0165 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| párová čísla výrobku | 208 798 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| párová čísla výrobku | 208 797 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 735 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| váha [g] | 593 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 534 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 322 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 268 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| váha [g] | 679 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| váha [g] | 635 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 344436 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 56,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518069S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530582S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532287 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 533652 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 537601S |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 32,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,551 kg |
| Veličina | 21606z |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 109 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 99 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM1112 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OP3231 |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost