LANCIA YPSILON (312_) 0.9 CNG (312.YXG1A) - Pružné upevnění / ložiska od 5/2011, 875 ccm, 63 kW, 86 hp, 312 A2.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Šířka [mm] | 112 mm |
| Výška [mm] | 62 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| váha [g] | 550 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 55 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 56,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2012 |
|---|---|
| pro OE číslo | 344435 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 9231099 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,286 kg |
| váha [g] | 370 g |
| číslo dílu | 2 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Šířka [mm] | 103 mm |
| Šířka [mm] | 108 mm |
| Šířka [mm] | 109 mm |
| Výška [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 63 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,54 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Jednotka množství | kus |
| váha [g] | 322 g |
| váha [g] | 550 g |
| váha [g] | 567 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 55 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost