RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.2 TCe (KZ16, KZ28) - Pružné upevnění / ložiska od 1/2013 do 1/2016, 1197 ccm, 97 kW, 132 hp, H5F 404, H5F 405, H5F 412, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 34 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 99 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 34 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 99 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54 32 565 57R |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,070 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost