BMW 5 (E60) 520 i - Pružné upevnění / ložiska od 9/2007 do 2/2010, 1995 ccm, 115 kW, 156 hp, N46 B20 B, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 239 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31330146239 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33536761027 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 31 30 6 767 451 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,759 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,230 kg |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost