MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI (204.202) - Pružné upevnění / ložiska od 12/2008 do 8/2014, 2143 ccm, 120 kW, 163 hp, OM 651.911, kombi
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez AMG - sportovní paket |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 1360 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,085 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez AMG - sportovní paket |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,145 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| Hmotnost [kg] | 0,290 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Šířka 1 [mm] | 35 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| Hmotnost [kg] | 0,290 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 71,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 126,5 mm |
Dostupnost