MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 160 CDI / d (176.011) - Pružné upevnění / ložiska od 6/2013 do 5/2018, 1461 ccm, 66 kW, 90 hp, OM 607.951 (K9K), Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,95 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 82 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | SPORT EDITION |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Jednotka množství | kus |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Jednotka množství | kus |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2049810025 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | Sport edition |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Díly v seznamu | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Termoplast |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| váha [g] | 288 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 1,06 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| pro OE číslo | 246 323 00 20 |
| pro OE číslo | A 246 323 00 20 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Alternativní sada opravy | 84-138-R |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 204 981 00 25 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 204 981 00 25 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost