RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) - Pružné upevnění / ložiska od 2/2009 do 9/2016, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, K4M 866, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez zvýšené světlé výšky vozidla |
|---|---|
| pro OE číslo | 54 32 565 57R |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,070 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost