CITROËN DS4 (NX_) 1.6 THP 155 - Pružné upevnění / ložiska od 4/2011 do 7/2015, 1598 ccm, 115 kW, 156 hp, 5FV (EP6CDT), Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška dorazu [mm] | 96 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| váha [g] | 170 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| váha [g] | 250 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 503370 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,498 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost