VOLVO V40 kombi (645) 2.0 - Pružné upevnění / ložiska od 7/1995 do 8/1999, 1948 ccm, 103 kW, 140 hp, B 4204 S, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 192 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 533766 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30818465 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30818465 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla bez výškově stavitelného podvozku |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 86,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111,0 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30818465 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 62,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 14,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost