VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 - Pružné upevnění / ložiska od 12/1995 do 5/2000, 2435 ccm, 125 kW, 170 hp, B 5244 S, B 5254 FS, B 5254 S, kombi
| Konstrukční rok do | 02/2000 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| pro OE číslo | 31 30 6 759 454 |
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 30714968 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Část | spodní část |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 861 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 293 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96305062 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost