LANCIA THEMA SW (834_) 2500 Turbo DS (834D) - Pružné upevnění / ložiska od 3/1987 do 9/1990, 2445 ccm, 74 kW, 101 hp, 8144.91, kombi
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 1624 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 120 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| váha [g] | 508 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 700 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Šířka [mm] | 145 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 700 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost