BMW 5 Touring (E39) 523 i - Pružné upevnění / ložiska od 3/1997 do 8/2000, 2494 ccm, 125 kW, 170 hp, M52 B25 (256S3), M52 B25 (256S4), kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez EDC |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez EDC |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez EDC |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez EDC |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez EDC |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 128 mm |
| váha [g] | 523 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| vnitřní průměr [mm] | 14,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510660 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510660S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512718 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518050 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530159 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530159S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532713S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 534054S |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512720 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,759 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28382 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1997 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1 093 416 |
|---|---|
| pro OE číslo | 33 52 1 093 416 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost