PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V - Pružné upevnění / ložiska od 10/1996 do 5/2004, 2946 ccm, 140 kW, 190 hp, XFZ (ES9J4), limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 144 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503554 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part of 516120 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška 1 [mm] | 24 mm |
| Výška 2 [mm] | 26 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 159 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503340 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 5031,65 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 519061 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532607S |
Dostupnost