VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 - Pružné upevnění / ložiska od 6/1997 do 11/2000, 2324 ccm, 110 kW, 150 hp, AGZ, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| typ karosérie | Hliníkový kryt |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 525 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 201 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3B0512131H |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| váha [g] | 289 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 8D0412131F |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 4D0 412 377 D |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-WE113 562 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 3B-WE113 561 |
| Množství | 4 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-WP099 624 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 3B-WP099 623 |
| Množství | 2 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-Y-450 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 3B-Y-450 000 |
| Množství | 2 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-Y-450 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 3B-WE113 561 |
| Množství | 2 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-WE113 562 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 3B-Y-450 000 |
| Množství | 2 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8D0 412 065 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8D0 412 065 D |
| pro OE číslo | 8D0 412 065 E |
| pro OE číslo | 8D0 412 065 F |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,463 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4D0 412 377 D |
|---|---|
| pro OE číslo | 4D0 412 377 F |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost