SEAT TERRA (24) 0.9 Cat - Pružné upevnění / ložiska od 2/1992 do 12/1994, 903 ccm, 29 kW, 40 hp, 09 NCB, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 66 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM1112 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OP3231 |
| Počet dílů [dílný] | 6 -dílný |
Dostupnost
| Šířka 1 [mm] | 3 mm |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 823 412 249 |
|---|---|
| pro OE číslo | SE 021 156 017 A |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 60507899 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 66 mm |
| Výška [mm] | 92 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| váha [g] | 210 g |
| číslo dílu | 4 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 27 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Jednotka množství | Sada |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511957 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532251S |
Dostupnost