VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI - Pružné upevnění / ložiska od 3/2011 do 5/2016, 1390 ccm, 118 kW, 160 hp, CAVD, CNWA, CTHD, CTKA, Kabriolet
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Materiál | Guma / kovový |
| číslo dílu | 2 |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Tvar | kulatý |
| váha [g] | 0,0265 g |
| číslo dílu | 4 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost