PEUGEOT J5 valník/podvozek (290L) 1.9 D - Pružné upevnění / ložiska od 10/1990 do 2/1994, 1905 ccm, 51 kW, 70 hp, D9B (XUD9A), valník/podvozek
| Číslo podvozku (VIN) od | 0327501 |
|---|---|
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 1,113 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 1,113 g |
Dostupnost