ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905_) 1.5 4x4 (905B1, 905A2S) - Pružné upevnění / ložiska od 9/1984 do 12/1987, 1490 ccm, 70 kW, 95 hp, AR 30182, kombi
| Rok výroby od | 07/1985 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Jednotka množství | Sada |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5455777 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1985 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6N0413175A |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 93 g |
Dostupnost
| Poloha/sklon | 1 ° |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| tlumič pérování osy | 1 |
| váha [g] | 215 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 175 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31 30 2 290 315 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost