AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 - Pružné upevnění / ložiska od 3/1997 do 11/2000, 2393 ccm, 121 kW, 165 hp, AGA, ALF, AML, APS, ARJ, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) do | 8D-X-199 999 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8D-X-199 999 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4D0 412 377 D |
|---|---|
| pro OE číslo | 4D0 412 377 F |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 38 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 87 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| pro OE číslo | 60507899 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| číslo dílu | ugu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| pro OE číslo | 60566423 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| pro OE číslo | 4D0412137C |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8D-W-012334 |
| pro OE číslo | 4D0412377D |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191512119 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1999 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8D...1...200000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8D0512333 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
Dostupnost