PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 THP - Pružné upevnění / ložiska od 3/2012 do 12/2019, 1598 ccm, 115 kW, 156 hp, 5FV (EP6CDT), Šikmá zadní část
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2019 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 569 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| verze | attacco ammortizzat. |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| verze | attacco ammortizzat. |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| verze | attacco ammortizzat. |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| verze | attacco ammortizzat. |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
Dostupnost