CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 - Pružné upevnění / ložiska od 5/2009, 1598 ccm, 80 kW, 109 hp, F16D3, LXT, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 101 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 101 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 101 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 101 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 101 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 101 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 721 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Není určeno pro terénní provedení | Rusko |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost