CITROËN JUMPER I Krabice (230L) 2.5 D - Pružné upevnění / ložiska od 3/1994 do 4/2002, 2446 ccm, 63 kW, 86 hp, T9A (DJ5), Krabice
| Rok výroby od | 03/1995 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | #15616154 |
| Číslo podvozku (VIN) do | #15616153 |
| Typ vozidla | Jumper 27 |
| montovaná strana | levá |
| Užitková hmotnost [kg] | 1400 kg |
| pro OE číslo | 1607690980 |
| pro OE číslo | 503828 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 82,4 mm |
| Výška [mm] | 88 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,300 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,600 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,700 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez talířové pružiny |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Alternativní sada opravy | 6490193 |
| Alternativní sada opravy | 80001693 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| verze | attacco ammortizzat. |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 6490190 |
| párová čísla výrobku | 2650033 |
| párová čísla výrobku | 6490187 |
| párová čísla výrobku | 80001601 |
| párová čísla výrobku | 814 0118 10 |
| párová čísla výrobku | EMR6129 |
| párová čísla výrobku | F8-6610 |
| párová čísla výrobku | F8-7467 |
| párová čísla výrobku | FSM5288 |
| párová čísla výrobku | L10920 |
| párová čísla výrobku | SM0161 |
| párová čísla výrobku | SM0162 |
| párová čísla výrobku | SMA0161 |
| párová čísla výrobku | SMA0162 |
| párová čísla výrobku | SMJ0161 |
| párová čísla výrobku | SMJ0162 |
| párová čísla výrobku | SMQ0161 |
| párová čísla výrobku | SMQ0162 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 15616153 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 15616153 |
| Typ vozidla | 35 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Speciální vozidlo | není určeno pro kempingová vozidla |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| párová čísla výrobku | D600044 |
| párová čísla výrobku | SM1921 |
Dostupnost