FIAT DUCATO autobus (250_) 150 Multijet 3,0 D - Pružné upevnění / ložiska od 4/2010, 2999 ccm, 107 kW, 146 hp, F1CE3481N, autobus
| Konstrukční rok do | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 8,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 49 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 32423 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 47320 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 14 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 8,1 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 48,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70,6 mm |
| váha [g] | 86 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 1259 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 2510 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 6 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 1260 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| párová čísla výrobku | SM1927 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 32422 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 47319 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2014 |
| Typ vozidla | Ducato 40 |
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Jednotka množství | kus |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| párová čísla výrobku | 214 641 0020 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2014 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1318573080 |
| pro OE číslo | 1355179080 |
| pro OE číslo | 5035 39 |
| pro OE číslo | 5035 47 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 31264 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 31262 01 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 53199489 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 39498 01 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 53199490 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 39497 01 |
Dostupnost