SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo - Pružné upevnění / ložiska od 2/1998 do 9/2002, 1985 ccm, 136 kW, 185 hp, B204L, B205E, B205L, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Šířka [mm] | 88 mm |
| Výška [mm] | 11,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| váha [g] | 65 g |
Dostupnost
| Kód motoru | B204L |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Šířka [mm] | 88 mm |
| Výška [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| váha [g] | 105 g |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
| Číslo podvozku (VIN) od | W-2 050001 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost