VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.0 - Pružné upevnění / ložiska od 3/1998 do 10/2005, 1984 ccm, 132 kW, 180 hp, B 5204 T2, Kabriolet
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Část | horní část |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Část | spodní část |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 861 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 293 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96305062 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Materiál | ocelový plech |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,835 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30647763 |
|---|---|
| pro OE číslo | 30683637 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost