FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V - Pružné upevnění / ložiska od 10/1998 do 11/2004, 1796 ccm, 85 kW, 115 hp, EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 1490983 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 153 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 403 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,389 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost