Všechny vozy - Pružné upevnění / ložiska
| pro OE číslo | 33 50 6 858 502 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6 858 502 |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
| párová čísla výrobku | 84-364-A |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31 30 6 850 031 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6 850 031 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1S0 512 335 A |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5038 H9 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| párová čísla výrobku | 84-378-A |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5038 J0 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| párová čísla výrobku | 84-377-A |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54 32 04C L0B |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 52029125 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4432434000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4806308 |
| pro OE číslo | 54612-3S000 |
| pro OE číslo | 96626331 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1802555 |
|---|---|
| pro OE číslo | AY11-3K155-A2B |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1811428 |
|---|---|
| pro OE číslo | C1BC-3K155-A2B |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1802556 |
|---|---|
| pro OE číslo | C1BC-3K155-C2A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2034127 |
|---|---|
| pro OE číslo | BV61-3K155-C2B |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2034606 |
|---|---|
| pro OE číslo | DV61-3K155-B2B |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33 50 6 863 299 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6 863 299 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31 30 6 863 295 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6 863 295 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8W0 513 353 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2N0 412 331 E |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 16,4 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51983626 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54320-9U01A |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost