VW BORA I (1J2) 1.9 TDI - Ozdobné / ochranné lišty od 10/1998 do 5/2005, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, AGR, ALH, limuzína
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-30008.10 |
| párová čísla výrobku | 11-30008.25 |
| párová čísla výrobku | 11-30008.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Délka [mm] | 15 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-10016.10 |
| párová čísla výrobku | 11-10016.25 |
| párová čísla výrobku | 11-10016.5 |
Dostupnost