RENAULT MASTER II autobus (JD) 2.8 dTI (JD0B, JD0F, JD1B, JD1F) - Ozdobné / ochranné lišty od 7/1998 do 10/2001, 2799 ccm, 84 kW, 114 hp, S9W 700, S9W 702, autobus
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-10008.25 |
| párová čísla výrobku | 22-10008.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-10008.10 |
| párová čísla výrobku | 22-10008.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Barva | červená |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-40026.25 |
| párová čísla výrobku | 22-40026.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Barva | červená |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-40026.10 |
| párová čísla výrobku | 22-40026.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 500339745 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7703077420 |
| pro OE číslo | 7711429858 |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | Ochrana proti podjetí |
| montovaná strana | vnější, namontované kolo |
| Omezení výrobce | Iveco |
| Omezení výrobce | Renault |
| Délka [mm] | 16,7 mm |
| Barva | bílá |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 6,2 mm |
| verze | Daily |
| verze | Kangoo |
| verze | Master |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 03 077 435 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7703077435 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | strana kola |
| Omezení výrobce | Dacia |
| Omezení výrobce | Renault |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Průměr v mm | 35,5 mm |
| Délka [mm] | 22 mm |
| Výška 1 [mm] | 22,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 25,5 mm |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PP (polypropylen) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 10,5 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Laguna |
| verze | Laguna II |
| verze | Master |
| verze | Megane |
| verze | Megane II |
| verze | Modus |
| verze | Scenic |
| verze | Scenic II |
| verze | Trafic II |
| verze | Twingo |
| verze | Vel Satis |
| párová čísla výrobku | 22-10004.10 |
| párová čísla výrobku | 22-10004.25 |
| párová čísla výrobku | 22-10004.5 |
Dostupnost