SMART FORTWO kupé (453) 1.0 (453.341) - Ozdobné / ochranné lišty od 11/2014, 999 ccm, 45 kW, 60 hp, M 281.920, kupé
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 10 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-30002.10 |
| párová čísla výrobku | 33-30002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 9,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20010.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20010.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 9,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20010.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20010.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 4,2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-70009.100 |
| párová čísla výrobku | 11-70009.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 4,2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-70009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-70009.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 4,2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 12-20004.25 |
| párová čísla výrobku | 12-20004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 12-20004.10 |
| párová čísla výrobku | 12-20004.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-70001.100 |
| párová čísla výrobku | 22-70001.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7703077476 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9345ZN |
| pro OE číslo | 95508766 |
| montovaná strana | Dveřní výplň |
| montovaná strana | Ochrana proti podjetí |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | PSA |
| Omezení výrobce | Renault |
| Výška [mm] | 23 mm |
| Materiál | Plast |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8,2 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| verze | 508 Hybrid |
| verze | C3 |
| verze | C5 Aircross Hybrid |
| verze | Corsa F Hybrid |
| verze | e-208 (20/21) |
| verze | e-Berlingo |
| verze | e-Expert |
| verze | e-Traveler |
| verze | Grandland Hybrid |
| verze | Mokka-e |
| pro sílu stěny [mm] | 1,50 mm |
| pro sílu stěny od [mm] | 0,60 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-70001.10 |
| párová čísla výrobku | 22-70001.100 |
| párová čísla výrobku | 22-70001.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 01515-00QAB |
|---|---|
| pro OE číslo | 054000001R |
| pro OE číslo | 1911219 |
| pro OE číslo | 77 03 072 360 |
| pro OE číslo | 93198738 |
| pro OE číslo | A4159910195 |
| pro OE číslo | K06510139AA |
| pro OE číslo | W718037S300 |
| montovaná strana | Blatník |
| montovaná strana | Kapota motoru |
| montovaná strana | Katalyzátor, spodní dno |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Ochrana proti podjetí |
| montovaná strana | Předek vozidla |
| montovaná strana | strana kola |
| Omezení výrobce | Chrysler |
| Omezení výrobce | Dacia |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | Renault |
| Omezení výrobce | Smart |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Průměr v mm | 8 mm |
| Délka [mm] | 18 mm |
| Výška 1 [mm] | 13 mm |
| Výška 2 [mm] | 25 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | POM (Polyoxymethylen) |
| Materiál | POM (polyoxymetylen) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8,2 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Clio IV |
| verze | Escape |
| verze | Espace V |
| verze | F-250 Super Duty |
| verze | F-350 Super Duty |
| verze | Kadjar |
| verze | Master III |
| verze | Movano |
| verze | Talisman |
| verze | Vivaro |
| párová čísla výrobku | 12-20004.10 |
| párová čísla výrobku | 12-20004.25 |
| párová čísla výrobku | 12-20004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 10 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-30002.10 |
| párová čísla výrobku | 33-30002.25 |
| párová čísla výrobku | 33-30002.5 |
Dostupnost