ALPINA B3 Touring (E36) 3.0 - Ozdobné / ochranné lišty od 4/1993 do 2/1996, 2997 ccm, 184 kW, 250 hp, M60 B30 (308S1K), kombi
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 11 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10006.10 |
| párová čísla výrobku | 10-10006.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-30004.25 |
| párová čísla výrobku | 10-30004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-30004.10 |
| párová čísla výrobku | 10-30004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 3 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-60002.25 |
| párová čísla výrobku | 10-60002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 3 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-60002.10 |
| párová čísla výrobku | 10-60002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20002.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20002.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,9 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,9 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20021.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20021.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20021.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20021.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 99-10111.25 |
| párová čísla výrobku | 99-10111.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 99-10111.10 |
| párová čísla výrobku | 99-10111.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1 104 880 |
|---|---|
| pro OE číslo | 16 18 6 729 901C |
| pro OE číslo | 17 19 245 |
| pro OE číslo | 51 47 1 916 670 |
| pro OE číslo | 51751429 |
| pro OE číslo | 6136889 |
| pro OE číslo | 90 138 810 |
| pro OE číslo | 94530507 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| montovaná strana | Zadní dveře vozu |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Chevrolet |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Průměr v mm | 7,9 mm |
| Délka [mm] | 14 mm |
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Výška 1 [mm] | 11,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 21 mm |
| Výška 2 [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Způsob upevnění | s rozpěrným nýtem |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Escort |
| verze | Kadett |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost