ALFA ROMEO GIULIA (952_) 2.2 D (952AGA250, 952AGM250, 952ASM2, 952ASA2) - Ozdobné / ochranné lišty od 10/2015, 2143 ccm, 100 kW, 136 hp, 463 35 975, 552 66 388, 552 68 532, 552 84 636, limuzína
| pro OE číslo | 51897485 |
|---|---|
| montovaná strana | Dveře vozidla |
| montovaná strana | Dveřní výplň |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Jeep |
| Délka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| verze | 4C |
| verze | 500 EV |
| verze | 500 L |
| verze | Giulia |
| verze | Ottimo |
| verze | Panda |
| verze | Renegade |
| verze | Stelvio |
| verze | Tipo |
| verze | Viaggio |
Dostupnost
| Průměr v mm | 22,3 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Barva | bílá |
| Barva | černá |
| Barva | modrá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-40024.25 |
| párová čísla výrobku | 33-40024.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 22,3 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Barva | bílá |
| Barva | černá |
| Barva | modrá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-40024.10 |
| párová čísla výrobku | 33-40024.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 22,3 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Barva | bílá |
| Barva | černá |
| Barva | modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51897485 |
|---|---|
| montovaná strana | Dveře vozidla |
| montovaná strana | Dveřní výplň |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Jeep |
| Délka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| verze | 4C |
| verze | 500 EV |
| verze | 500 L |
| verze | Giulia |
| verze | Ottimo |
| verze | Panda |
| verze | Renegade |
| verze | Stelvio |
| verze | Tipo |
| verze | Viaggio |
Dostupnost
| Průměr v mm | 22,3 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Barva | bílá |
| Barva | černá |
| Barva | modrá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-40024.10 |
| párová čísla výrobku | 33-40024.25 |
| párová čísla výrobku | 33-40024.5 |
Dostupnost