OPEL VECTRA B Šikmá zadní část (J96) 2.2 i 16V (F68) - Ozdobné / ochranné lišty od 7/2000 do 7/2002, 2198 ccm, 102 kW, 139 hp, C 22 SEL, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Blatník |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 87-20001.25 |
| párová čísla výrobku | 87-20001.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Blatník |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 87-20001.10 |
| párová čísla výrobku | 87-20001.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 171201969 |
|---|---|
| montovaná strana | Blatník |
| montovaná strana | Motorový prostor |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Zavazadlový prostor |
| Omezení výrobce | AUDI |
| Omezení výrobce | Vento |
| Omezení výrobce | VW |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Velikost závitu | 5 |
| Barva | černá |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Rozměr klíče | 10 |
| vnitřní průměr [mm] | 4,4 mm |
| verze | 100 |
| verze | 200 |
| verze | 80 |
| verze | 90 |
| verze | A2 |
| verze | A4 |
| verze | A8 |
| verze | Cabriolet |
| verze | Caddy |
| verze | Coupe |
| verze | Golf |
| verze | Lupo |
| verze | Passat |
| verze | Phaeton |
| verze | Polo |
| verze | Scirocco |
| verze | Transporter |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1 104 880 |
|---|---|
| pro OE číslo | 16 18 6 729 901C |
| pro OE číslo | 17 19 245 |
| pro OE číslo | 51 47 1 916 670 |
| pro OE číslo | 51751429 |
| pro OE číslo | 6136889 |
| pro OE číslo | 90 138 810 |
| pro OE číslo | 94530507 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| montovaná strana | Zadní dveře vozu |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Chevrolet |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Průměr v mm | 7,9 mm |
| Délka [mm] | 14 mm |
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Výška 1 [mm] | 11,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 21 mm |
| Výška 2 [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Způsob upevnění | s rozpěrným nýtem |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Escort |
| verze | Kadett |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost