VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI - Ozdobné / ochranné lišty od 11/2018 do 3/2024, 1984 ccm, 140 kW, 190 hp, CZPB, DKZA, DNNA, DRFA, DUNA, kombi
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | chromová |
| Modelový rok od | 2020 |
| pro facelift | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | chromová |
| Modelový rok od | 2020 |
| pro facelift | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| Modelový rok od | 2020 |
| pro facelift | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| Modelový rok od | 2020 |
| pro facelift | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | WHT005263 |
|---|---|
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | zadní |
| Omezení výrobce | VAG |
| Průměr v mm | 8,5 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Výška [mm] | 11 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 7,8 mm |
| verze | A1 |
| verze | E-Golf |
| verze | E-UP |
| verze | Golf 7 |
| verze | T-Cross |
Dostupnost
| pro OE číslo | N90757901 |
|---|---|
| montovaná strana | Katalyzátor, spodní dno |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Ochrana proti podjetí |
| Omezení výrobce | VAG |
| Výška [mm] | 11 mm |
| Velikost závitu | 5 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Rozměr klíče | 10 |
| vnitřní průměr [mm] | 4,4 mm |
| verze | E-Golf |
| verze | E-Up |
| verze | T-Cross |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1 104 880 |
|---|---|
| pro OE číslo | 16 18 6 729 901C |
| pro OE číslo | 17 19 245 |
| pro OE číslo | 51 47 1 916 670 |
| pro OE číslo | 51751429 |
| pro OE číslo | 6136889 |
| pro OE číslo | 90 138 810 |
| pro OE číslo | 94530507 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| montovaná strana | Zadní dveře vozu |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Chevrolet |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Průměr v mm | 7,9 mm |
| Délka [mm] | 14 mm |
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Výška 1 [mm] | 11,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 21 mm |
| Výška 2 [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Způsob upevnění | s rozpěrným nýtem |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Escort |
| verze | Kadett |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | pravá přední |
|---|
Dostupnost