FIAT FIORINO velkoprostorová limuzína (225_) 1.4 CNG (225AXC1A) - Ozdobné / ochranné lišty od 7/2014, 1368 ccm, 51 kW, 69 hp, 350 A1.000, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 46410400 |
|---|---|
| pro OE číslo | 500358567 |
| pro OE číslo | 71773980 |
| montovaná strana | Dveře vozidla |
| montovaná strana | Dveřní výplň |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Iveco |
| Omezení výrobce | Lancia |
| Výška [mm] | 20 mm |
| Barva | červená |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| verze | 500 |
| verze | 500 EV |
| verze | Kappa |
| verze | Lybra |
| verze | Multipla |
| verze | Palio |
| verze | Punto |
| verze | Seicento |
| verze | Siena |
| verze | Y |
Dostupnost
| Průměr v mm | 10 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-40013.10 |
| párová čísla výrobku | 21-40013.25 |
| párová čísla výrobku | 21-40013.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 71728806 |
|---|---|
| pro OE číslo | 856543 |
| montovaná strana | Dveřní výplň |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Lancia |
| Omezení výrobce | PSA |
| Délka [mm] | 17 mm |
| Barva | bílá |
| Barva | černá/bílá |
| Materiál | Plast |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Vnější průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 15 mm |
| verze | Boxer |
| verze | Ducato |
| verze | Jumper |
| párová čísla výrobku | 21-40012.10 |
| párová čísla výrobku | 21-40012.25 |
| párová čísla výrobku | 21-40012.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-10014.10 |
| párová čísla výrobku | 33-10014.25 |
| párová čísla výrobku | 33-10014.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| Část | horní část |
| pro facelift | Ano |
Dostupnost