PEUGEOT 308 III (FB_, FH_, FP_, F3_, FM_) Hybrid 225 (F3DGYT, F3DGNH) - Ozdobné / ochranné lišty od 7/2021, 1598 ccm, 165 kW, 224 hp, DGN (EP6LTCHPD), DGY (EP6FADTXHPD), Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | Active/Allure Pack |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| mechanicky obrobeno | s otvorem/otvory pro parkovací senzory |
| párová čísla výrobku | 4093594 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Active/Allure Pack |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| mechanicky obrobeno | s otvorem/otvory pro parkovací senzory |
| párová čísla výrobku | 4093593 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GT Pack |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| mechanicky obrobeno | s otvorem/otvory pro parkovací senzory |
| párová čísla výrobku | 4093596 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GT Pack |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| mechanicky obrobeno | s otvorem/otvory pro parkovací senzory |
| párová čísla výrobku | 4093595 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8794ZA |
|---|---|
| montovaná strana | Dveře vozidla |
| montovaná strana | Dveřní výplň |
| Omezení výrobce | PSA |
| Výška [mm] | 17 mm |
| Velikost závitu | 4,5 |
| Barva | žlutá/černá |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 7,2 mm |
| verze | 2008 |
| verze | 208 |
| verze | 270 |
| verze | 301 |
| verze | 308 |
| verze | 5008 |
| verze | 508 |
| verze | C-Elysee |
| verze | C3 |
| verze | C4 |
| verze | DS3 |
| šíře hlavy [mm] | 14,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Barva | chromová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Barva | chromová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| povrch | hladké |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| povrch | hladké |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s pomocným parkovacím zařízením |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s pomocným parkovacím zařízením |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez pomocného parkovacího zařízení |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez pomocného parkovacího zařízení |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1 104 880 |
|---|---|
| pro OE číslo | 16 18 6 729 901C |
| pro OE číslo | 17 19 245 |
| pro OE číslo | 51 47 1 916 670 |
| pro OE číslo | 51751429 |
| pro OE číslo | 6136889 |
| pro OE číslo | 90 138 810 |
| pro OE číslo | 94530507 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| montovaná strana | Zadní dveře vozu |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Chevrolet |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Průměr v mm | 7,9 mm |
| Délka [mm] | 14 mm |
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Výška 1 [mm] | 11,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 21 mm |
| Výška 2 [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Způsob upevnění | s rozpěrným nýtem |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Escort |
| verze | Kadett |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-70001.10 |
| párová čísla výrobku | 21-70001.100 |
| párová čísla výrobku | 21-70001.5 |
Dostupnost