BMW 3 (E46) 330 xi - Ozdobné / ochranné lišty od 6/2000 do 2/2005, 2979 ccm, 170 kW, 231 hp, M54 B30 (306S3), limuzína
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Equipart Certified |
| Číslo technické informace | 1 |
| Záruka | se zárukou padnoucího tvaru |
| párová čísla výrobku | 0646421 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Číslo technické informace | 2 |
| párová čísla výrobku | 0646424 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Číslo technické informace | 2 |
| párová čísla výrobku | 0646423 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Číslo technické informace | 3 |
| párová čísla výrobku | 0646426 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Číslo technické informace | 3 |
| párová čísla výrobku | 0646425 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Barva | černá |
| Část | střední část |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Barva | černá |
| párová čísla výrobku | 0646554 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Barva | černá |
| párová čísla výrobku | 0646553 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Kvalita, jakost | Equipart Certified |
| Záruka | se zárukou padnoucího tvaru |
| párová čísla výrobku | 0646584 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Kvalita, jakost | Equipart Certified |
| Záruka | se zárukou padnoucího tvaru |
| párová čísla výrobku | 0646583 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| mechanicky obrobeno | bez otvoru/otvorů pro mlhové světlomety |
| párová čísla výrobku | 0646588 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| mechanicky obrobeno | bez otvoru/otvorů pro mlhové světlomety |
| párová čísla výrobku | 0646587 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s pomocným parkovacím zařízením |
| mechanicky obrobeno | s otvorem/otvory pro parkovací senzory |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| párová čísla výrobku | 0649554 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| párová čísla výrobku | 0649553 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | Equipart Certified |
| Záruka | se zárukou padnoucího tvaru |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Kvalita, jakost | Equipart Certified |
| Záruka | se zárukou padnoucího tvaru |
| párová čísla výrobku | 0649582 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Kvalita, jakost | Equipart Certified |
| Záruka | se zárukou padnoucího tvaru |
| párová čísla výrobku | 0649581 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51 41 8 224 768 |
|---|---|
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| Omezení výrobce | BMW |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Výška 1 [mm] | 14 mm |
| Výška 2 [mm] | 20,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| verze | E53 |
| verze | E71 |
| verze | E72 |
| verze | E83 |
| verze | E84 |
| verze | E85 |
| verze | E86 |
| verze | F01 |
| verze | F02 |
| verze | F04 |
| verze | F25 |
| verze | Mini |
| verze | R50 |
| verze | R52 |
| verze | R53 |
| verze | R55 |
| verze | R56 |
| verze | R58 |
| verze | R60 |
| pro průměr roztečné kružnice od [mm] | 7,9 mm |
| do průměru roztečné kružnice [mm] | 8,2 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51 41 8 224 781 |
|---|---|
| montovaná strana | Dveře vozidla |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | Přístrojová deska |
| Omezení výrobce | BMW |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Výška 1 [mm] | 13 mm |
| Výška 2 [mm] | 21 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| verze | E53 |
| verze | E64 |
| verze | E70 |
| verze | E71 |
| verze | E72 |
| verze | E83 |
| verze | E84 |
| verze | F25 |
| verze | Mini |
| verze | R50 |
| verze | R52 |
| verze | R53 |
Dostupnost