MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 500 (163.175) - Ozdobné / ochranné lišty od 9/2001 do 6/2005, 4966 ccm, 215 kW, 292 hp, M 113.964, M 113.965, SUV
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 16 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-20002.25 |
| párová čísla výrobku | 10-20002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 16 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-20002.10 |
| párová čísla výrobku | 10-20002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,9 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,9 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 17,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Barva | zelená |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40038.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40038.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 17,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Barva | zelená |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40038.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40038.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 17,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-40011.25 |
| párová čísla výrobku | 14-40011.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 17,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-40011.10 |
| párová čísla výrobku | 14-40011.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 4,3 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10005.25 |
| párová čísla výrobku | 10-10005.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 4,3 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10005.10 |
| párová čísla výrobku | 10-10005.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-30002.25 |
| párová čísla výrobku | 14-30002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-30002.10 |
| párová čísla výrobku | 14-30002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 29 mm |
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-40084.25 |
| párová čísla výrobku | 14-40084.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 29 mm |
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-40084.10 |
| párová čísla výrobku | 14-40084.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1 104 880 |
|---|---|
| pro OE číslo | 16 18 6 729 901C |
| pro OE číslo | 17 19 245 |
| pro OE číslo | 51 47 1 916 670 |
| pro OE číslo | 51751429 |
| pro OE číslo | 6136889 |
| pro OE číslo | 90 138 810 |
| pro OE číslo | 94530507 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| montovaná strana | Zadní dveře vozu |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Chevrolet |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Průměr v mm | 7,9 mm |
| Délka [mm] | 14 mm |
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Výška 1 [mm] | 11,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 21 mm |
| Výška 2 [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Způsob upevnění | s rozpěrným nýtem |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Escort |
| verze | Kadett |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost