PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína (5_, G_) 2.0 HDi - Ozdobné / ochranné lišty od 4/2000 do 7/2008, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 10/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Kvalita, jakost | A1 |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Kvalita, jakost | A1 |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
| montovaná strana | pravá přední |
| Omezení výrobce | RANCH |
| Barva | černá |
| povrch | lakováno |
| párová čísla výrobku | PG9061404 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
| montovaná strana | levá přední |
| Omezení výrobce | RANCH |
| Barva | černá |
| povrch | lakováno |
| párová čísla výrobku | PG9061403 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Barva | černá |
| povrch | Lícovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez posuvných dveří |
| povrch | Lícovaný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
| montovaná strana | pravá přední |
| Barva | černá |
| povrch | Lícovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
| montovaná strana | levá přední |
| Barva | černá |
| povrch | Lícovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 10 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-30002.25 |
| párová čísla výrobku | 11-30002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 10 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-30002.10 |
| párová čísla výrobku | 11-30002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 18 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40041.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40041.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 18 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40041.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40041.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 18 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40045.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40045.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 18 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40045.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40045.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-10014.25 |
| párová čísla výrobku | 21-10014.5 |
Dostupnost