RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) - Ozdobné / ochranné lišty od 6/2003 do 6/2009, 1998 ccm, 99 kW, 135 hp, F4R 770, F4R 771, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 08/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Barva | černá |
| Barva | matná |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 12-20004.25 |
| párová čísla výrobku | 12-20004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 12-20004.10 |
| párová čísla výrobku | 12-20004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 18 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-30001.25 |
| párová čísla výrobku | 22-30001.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 18 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-30001.10 |
| párová čísla výrobku | 22-30001.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 11 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-40032.25 |
| párová čísla výrobku | 22-40032.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 11 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-40032.10 |
| párová čísla výrobku | 22-40032.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-70001.100 |
| párová čísla výrobku | 22-70001.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 75-30004.25 |
| párová čísla výrobku | 75-30004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 75-30004.10 |
| párová čísla výrobku | 75-30004.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-40036.25 |
| párová čísla výrobku | 21-40036.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-40036.10 |
| párová čísla výrobku | 21-40036.5 |
Dostupnost