PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 (6D3FZE, 6D3FZH) - Ozdobné / ochranné lišty od 3/2004 do 10/2006, 2230 ccm, 116 kW, 158 hp, 3FZ (EW12J4), limuzína
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-40036.10 |
| párová čísla výrobku | 21-40036.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 856535 |
|---|---|
| montovaná strana | Dveřní výplň |
| Omezení výrobce | PSA |
| Barva | černá |
| Materiál | POM (Polyoxymethylen) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 9,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Vnější průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 18 mm |
| verze | 206 |
| verze | Berlingo |
| verze | Partner |
| verze | Picasso |
| verze | Xantia |
| verze | Xsara |
| pro sílu stěny [mm] | 0,80 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-70001.10 |
| párová čísla výrobku | 21-70001.100 |
| párová čísla výrobku | 21-70001.5 |
Dostupnost