CITROËN C5 II (RC_) 3.0 V6 (RCXFUF) - Ozdobné / ochranné lišty od 9/2004 do 9/2008, 2946 ccm, 152 kW, 207 hp, XFU (ES9A), XFX (ES9J4S), Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 9 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-40001.10 |
| párová čísla výrobku | 22-40001.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-30011.25 |
| párová čísla výrobku | 11-30011.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-30011.10 |
| párová čísla výrobku | 11-30011.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-70001.100 |
| párová čísla výrobku | 21-70001.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 856535 |
|---|---|
| montovaná strana | Dveřní výplň |
| Omezení výrobce | PSA |
| Barva | černá |
| Materiál | POM (Polyoxymethylen) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 9,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Vnější průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 18 mm |
| verze | 206 |
| verze | Berlingo |
| verze | Partner |
| verze | Picasso |
| verze | Xantia |
| verze | Xsara |
| pro sílu stěny [mm] | 0,80 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-70001.10 |
| párová čísla výrobku | 21-70001.100 |
| párová čísla výrobku | 21-70001.5 |
Dostupnost