VW GOLF III (1H1) 1.8 - Ozdobné / ochranné lišty od 11/1991 do 8/1997, 1781 ccm, 66 kW, 90 hp, ABS, ACC, ADD, ADZ, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40063.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40063.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40063.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40063.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40126.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40126.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40126.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40126.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 11 mm |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60017.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60017.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 11 mm |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60017.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60017.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Barva | zelená |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40061.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40061.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Barva | zelená |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40061.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40061.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1416795 |
|---|---|
| pro OE číslo | 14201980 |
| pro OE číslo | 441035555 |
| pro OE číslo | 7703081026 |
| pro OE číslo | 9629041880/6987A1 |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | Ochrana proti podjetí |
| montovaná strana | vnější |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | PSA |
| Omezení výrobce | RENAULT |
| Omezení výrobce | VAG |
| Výška [mm] | 8,3 mm |
| Barva | bezbarvý |
| Materiál | PA (polyamid) |
| verze | 500 |
| verze | 500 X |
| verze | Bravo |
| verze | Croma |
| verze | Giulietta |
| verze | Idea |
| verze | Panda |
| verze | Spider |
| verze | Tipo |
| pro sílu stěny od [mm] | 0,5 mm |
| do síly stěny [mm] | 2,5 mm |
| pro průměr roztečné kružnice od [mm] | 4,2 mm |
| do průměru roztečné kružnice [mm] | 4,5 mm |
| šíře hlavy [mm] | 9,5 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 28 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 31 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40017.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40017.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 28 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 31 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40017.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40017.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40062.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40062.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40062.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40062.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1 104 880 |
|---|---|
| pro OE číslo | 16 18 6 729 901C |
| pro OE číslo | 17 19 245 |
| pro OE číslo | 51 47 1 916 670 |
| pro OE číslo | 51751429 |
| pro OE číslo | 6136889 |
| pro OE číslo | 90 138 810 |
| pro OE číslo | 94530507 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| montovaná strana | Zadní dveře vozu |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Chevrolet |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Průměr v mm | 7,9 mm |
| Délka [mm] | 14 mm |
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Výška 1 [mm] | 11,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 21 mm |
| Výška 2 [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Způsob upevnění | s rozpěrným nýtem |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Escort |
| verze | Kadett |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| ne pro variantu vybavení | GT/GTi |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Barva | černá |
| párová čísla výrobku | 5880426 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost