RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) - Ozdobné / ochranné lišty od 6/2005 do 12/2014, 1149 ccm, 55 kW, 75 hp, D4F 706, D4F 740, D4F 764, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 10 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-30002.25 |
| párová čísla výrobku | 33-30002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 10 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-30002.10 |
| párová čísla výrobku | 33-30002.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| povrch | drsné |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| povrch | drsné |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Barva | černá |
| Barva | matná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Barva | stříbrná |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Barva | černá |
| Barva | matná |
| Jednotka množství | Sada |
| verze | LH+RH+CENTER |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-30011.25 |
| párová čísla výrobku | 11-30011.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-30011.10 |
| párová čísla výrobku | 11-30011.5 |
Dostupnost