VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion - Ozdobné / ochranné lišty od 11/2005 do 11/2010, 3168 ccm, 184 kW, 250 hp, AXZ, kombi
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| mechanicky obrobeno | s otvorem pro svítidlo ukazatele směru |
| párová čísla výrobku | 053-22-538 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| mechanicky obrobeno | s otvorem pro svítidlo ukazatele směru |
| párová čísla výrobku | 053-22-537 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | černá matná |
| párová čísla výrobku | 053-22-574 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | černá matná |
| párová čísla výrobku | 053-22-573 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Barva | černá/bílá |
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| párová čísla výrobku | 11-60007.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60007.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Barva | černá/bílá |
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| párová čísla výrobku | 11-60007.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60007.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 701867299 |
|---|---|
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| Omezení výrobce | Skoda |
| Omezení výrobce | VW |
| Barva | černá/šedá |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| verze | Bora |
| verze | Caddy |
| verze | Enyaq |
| verze | Golf |
| verze | Passat |
| verze | Phaeton |
| verze | Polo |
| verze | Transporter |
| verze | Vento |
Dostupnost