CITROËN C4 PICASSO I velkoprostorová limuzína (UD_) 1.8 i 16V - Ozdobné / ochranné lišty od 2/2007 do 12/2011, 1749 ccm, 92 kW, 125 hp, 6FY (EW7A), velkoprostorová limuzína
| Délka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-70001.10 |
| párová čísla výrobku | 21-70001.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-60001.25 |
| párová čísla výrobku | 22-60001.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-60001.10 |
| párová čísla výrobku | 22-60001.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-70001.10 |
| párová čísla výrobku | 22-70001.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-70001.100 |
| párová čísla výrobku | 21-70001.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 11 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-70007.100 |
| párová čísla výrobku | 21-70007.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 11 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-70007.10 |
| párová čísla výrobku | 21-70007.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-70001.100 |
| párová čísla výrobku | 22-70001.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 16 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 87-10001.25 |
| párová čísla výrobku | 87-10001.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 16 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 87-10001.10 |
| párová čísla výrobku | 87-10001.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 16 mm |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-40036.25 |
| párová čísla výrobku | 21-40036.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 21-40036.10 |
| párová čísla výrobku | 21-40036.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 9 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-40009.25 |
| párová čísla výrobku | 22-40009.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 9 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-40009.10 |
| párová čísla výrobku | 22-40009.5 |
Dostupnost