AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro - Ozdobné / ochranné lišty od 1/2006 do 6/2008, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BPW, limuzína
| pro OE číslo | 17 19 245 |
|---|---|
| pro OE číslo | 51751429 |
| pro OE číslo | 90 138 810 |
| pro OE číslo | 94530507 |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Chevrolet |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Opel |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Výška 2 [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Způsob upevnění | s rozpěrným nýtem |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 3 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá/bílá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 25 mm |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 3,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Průměr v mm | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20023.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20023.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20023.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1039463 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4803228 |
| pro OE číslo | 77 01 049 271 |
| pro OE číslo | 8E0 825 267 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Ochrana proti podjetí |
| montovaná strana | Odvzdušňovací otvory kapoty motoru |
| montovaná strana | strana kola |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | Cupra |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | Renault |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Průměr v mm | 9,5 mm |
| Délka [mm] | 21 mm |
| Výška 1 [mm] | 21 mm |
| Výška 2 [mm] | 33 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8,5 mm |
| Volitelné | Ano |
| verze | A3 |
| verze | A4 |
| verze | Born |
| verze | Touran |
| párová čísla výrobku | 11-20020.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20020.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20020.5 |
Dostupnost