NISSAN PRIMASTAR autobus (X83) dCi 90 - Ozdobné / ochranné lišty od 9/2006, 1995 ccm, 66 kW, 90 hp, M9R 630, M9R 692, M9R 782, M9R 786, autobus
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | přední část |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | přední část |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnými dveřmi |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Barva | černá |
| povrch | Lícovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| montovaná strana | levá zadní |
| Barva | černá |
| povrch | Lícovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20,2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-40014.25 |
| párová čísla výrobku | 33-40014.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20,2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-40014.10 |
| párová čísla výrobku | 33-40014.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 8 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 41-40003.25 |
| párová čísla výrobku | 41-40003.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 8 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 41-40003.10 |
| párová čísla výrobku | 41-40003.5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| montovaná strana | pravá přední |
| Barva | černá |
| povrch | Lícovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| montovaná strana | levá přední |
| Barva | černá |
| povrch | Lícovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 03 077 435 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7703077435 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | strana kola |
| Omezení výrobce | Dacia |
| Omezení výrobce | Renault |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Průměr v mm | 35,5 mm |
| Délka [mm] | 22 mm |
| Výška 1 [mm] | 22,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 25,5 mm |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PP (polypropylen) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 10,5 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Laguna |
| verze | Laguna II |
| verze | Master |
| verze | Megane |
| verze | Megane II |
| verze | Modus |
| verze | Scenic |
| verze | Scenic II |
| verze | Trafic II |
| verze | Twingo |
| verze | Vel Satis |
| párová čísla výrobku | 22-10004.10 |
| párová čísla výrobku | 22-10004.25 |
| párová čísla výrobku | 22-10004.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost