MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 200 E - Ozdobné / ochranné lišty od 11/1992 do 5/1993, 1997 ccm, 77 kW, 105 hp, M 102.922, limuzína
| Délka [mm] | 16 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-40046.25 |
| párová čísla výrobku | 14-40046.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 16 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-40046.10 |
| párová čísla výrobku | 14-40046.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 11 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-40051.25 |
| párová čísla výrobku | 14-40051.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 11 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-40051.10 |
| párová čísla výrobku | 14-40051.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 11,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-60001.25 |
| párová čísla výrobku | 14-60001.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 11,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-60001.10 |
| párová čísla výrobku | 14-60001.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 11,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Barva | světle hnědá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-60002.25 |
| párová čísla výrobku | 14-60002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 11,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Barva | světle hnědá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 14-60002.10 |
| párová čísla výrobku | 14-60002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 11,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Barva | světle hnědá |
Dostupnost